Edit Content

Hakkında

Sağlık sektöründe 20 senedir hizmet veren uzman kadromuz ile yaklaşık 5 seneden beri de nakil işlemi sunmaktayız.

İletişim Bilgileri

Saç Ekimi Öncesi

Operasyon Öncesi

Sağlık Problemleri

Saç ekimi öncesi, süregelen bir sağlık probleminiz varsa sıkıntılarınız ve kullandığınız ilaçlarla ilgili bilgilendirme yapınız. Herhangi bir sağlık probleminiz bulunuyorsa bunu doktorunuza anlatınız ve operasyonla ilgili onayını alınız.

İlaçlar

Hekiminizden onay aldıktan sonra ameliyattan üç gün önce aspirin ve benzeri kan sulandırıcıları almayı bırakınız.

Operasyondan Bir Gün Önce

Alkol kullanmamaya özen gösteriniz. Çünkü ameliyatta kullanılan ilaçlarla etkileşebileceğinden en az bir gün öncesinden alkol ve uyuşturucuyu bırakınız.

Sigara içmek kafa derinizdeki kan akışını azaltır, damarlarınızın daralmasına ve ekilen saçların büyümesine engel olabilir. Bu yüzden sigara içmemeye dikkat ediniz. En azından ameliyattan bir gün öncesinde sigara içmeyiniz ve operasyon sonrasında da bir hafta kadar sigara içmemeye özen gösteriniz.

Operasyon Günü

Operasyonda Ne Giymelisiniz?

Operasyona düğmeli bir gömlek veya geniş yakalıbir bluzla gelmeniz tavsiye edilir. Ameliyattan sonra ekim yapılan alanla temas etmekten
kaçınılmalıdır. Operasyon yaklaşık altı saat sürecektir. Bu süre, ekim yapılacak greft sayısına göre değişebilir. Bu yüzden rahat edeceğiniz bir kıyafeti tercih etmeniz gerekir.

Operasyon Öncesi Hazırlık

Ameliyata gelmeden önce duş alınız ve kişisel hijyeninize dikkat ediniz. Tok karnına ve uykunuzu alarak dinlenmiş olarak gelmeye dikkat ediniz.

Saç Ekimi Operasyonu Sırasında

Ameliyata refakatçi kabul edilmemektedir. Refakatçiler, bekleme salonunda misafir edilmektedir. Operasyon sırasında sakız çiğnememeye, çok konuşmamaya, cep telefonu kullanmamaya dikkat ediniz.

Hair Trans

Online

Randevu

Randevu talebinize mümkün olan en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Sağlıklı günler dileriz.